Ата-аналарға ақпарат

13.07.2020

Ақмола облысының білім басқармасы «Қазақстан Республикасының халқы арасында коронавирустық инфекция ауруының алдын алу жөніндегі шараларды одан әрі күшейту туралы» Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2020 жылғы 25 маусымдағы №43 қаулысына сәйкес карантиндік шаралар кезеңінде алғашқы медициналық-санитарлық көмек ұйымдарында медициналық қызметтердің тоқтатылғанын хабарлайды.

Осыған орай, мектептер мен колледждерге № 086-У, №063/У, №026/У-3 медициналық анықтамаларынсыз қабылдауы уақытша жүзеге асыру қажет.

Карантин шаралары жеңілдетілгеннен кейін қызметті алушыларға жетіспейтін медициналық анықтамаларды ұсынуды міндеттейміз.